Our range of products include chadila stone flower, dagadphool patti stone flower and herbal black stone flower.
₹ 450 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1 kg |
| Form | Flower |
| Brand | MR |
| Shelf Life | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/ Application | Personal Health, Pharma Industry |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 360 / Kg Get Latest Price
| Packaging Size | 1 kg |
| Brand | MR |
| Form | Leaves |
| Shelf Life | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/ Application | Personal Health, Pharma Industry |
₹ 480 / Kg Get Latest Price
| Color | Black |
| Packaging Size | 1 kg |
| Brand | MR |
| Shelf Life | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Plastic Pouch |
Virag Jain (Owner)
Adinath Traders
1207/10, Bhagwati Niwas, Opp Nava Madhupura, Dariapur Darwaja
Ahmedabad - 380004, Gujarat, India